Kategooria:Pingviin.org

Allikas: Pingviini viki

Pingviin.org (edaspidi Pingviin) on loodud Eesti interneti maastikule, et populariseerida Linuxit ja teisi vabavaralisi operatsiooniüsteeme. Hetkel on olemas küll linux.ee, kuid Pingviini loojate arvates pole antud koht kuigi hea päris algajatele. Pingviini peamiseks eesmärgiks on läbi foorumi kasutajatele abi osutamine, kus säiliksid erinevad teemad ja probleemid, mille abil oleks võimalik ka hiljem teistel oma probleemidele lahendusi leida. Lisaks muud võimalused, mida pakub foorum. Samuti on eesmärgiks vastavalt võimalustele kajastada Linuxi-teemalisi uudiseid üle maailma.

Kas ma saan ka aidata?

Jah - ka Teie saate aidata Pingviini arengule kaasa. Registreerides ennast portaalis, kutsudes uusi kasutajaid, aidates uusi kasutajaid, kirjutades uudiseid ja ka kritiseerides portaali.

Kes on Pingviini Webi taga?

Ametlikult tegeleb Pingviini arendamisega Portal Invest OÜ. Kuid tegu on siiski peamiselt mittetulundusliku üritusega, mille ainuke kasu hetkel on rahulolu, et midagi on tehtud. Finantsiliselt portaal kasumit ei tooda.

Mis juhtub, kui kirjutan siia mõne õpetuse? Kelle oma see siis on?

Juhul, kui kirjutate Pingviini mõne õpetuse, siis on tegu Teie õpetusega, mis on kaitstud GNU FDL litsentsiga. Tegu ei ole portaali arendajate OÜ Portal Invest omandiga ja viimane on kohustatud täitma GNU FDL litsentsi kõiki tingimusi.

Kust tulevad portaali uudised?

Portaali uudised on peamiselt tõlgitud erinevatest välismaistest Linuxi teemalistest uudistelehtedelt. Listi uudiste kohta võite näha Linuxi uudised lehelt. Kõik seal toodud viidad omavad ka RSS andmevoogu, mis lihtsustab nende lugemist.

Pingviin.org tegemisel aidanud inimesed

Kahjuks ei suuda alati kõiki abilisi ja aitajaid meeles pidada. Siis nüüd olen hakanud neid ka järk järgult kirja panema, et iga kasutaja saaks ära märgitud, kelle tegevus on aidanud kaasa Pingviini Webi arengule. Nimekirja nendest kasutajatest leiate Pingviin.org tänud lehelt.

Alamkategooriad

Selles kategoorias on ainult järgmine alamkategooria.

Artiklid kategooriast "Pingviin.org"

Järgmised 7 lehekülge on selles kategoorias (kokku 7).