Esileht

Allikas: Pingviini viki

Vikis oma nime all muutmiseks registreeri ennast palun Pingviini veebis. Sisse logimiseks saad kasutada sama nime ja parooli, mida kasutad Pingviini veebis.

Kõigile algajatele, kes ei tea, kuidas alustada, siis nüüd on olemas juhend: Kuidas hakata kasutama Vikit

Kui soovid aidata, aga ei tea, millest kirjutada, siis tasub vaadata Kõige oodatumad artiklid lehele - äkki oskad seal mõne artikli valmis kirjutada. Seal on just need artiklid, mida oodatakse kasutajate poolt.

Lühidalt (neile, kes ei viitsi pikki kasutusjuhendeid lugeda): sinised lingid viivad olemasolevate artikliteni; punaste linkide puhul on artikkel ette nähtud, kuid see tuleb alles kirjutada; punasele viidale klõpsates jõuad lehele, millel saad alustada uut artiklit; kirjuta aknasse oma tekst; salvestamiseks klõpsa nupul "Salvesta". Kui paned teatud sõna topeltnurksulgudesse [[ ]], lood lingi vastavale (potentsiaalsele) artiklile. Vahepeal tehtud muudatusi näed viimaste muudatuste lehelt. Kui artiklis jäi midagi arusaamatuks või vajalik teave jäi sealt leidmata, siis postita oma küsimused arutelunuppu ja nuppu "redigeeri" kasutades vastava artikli arutelulehele.

Teemad

  • Üldised juhendid - kui ei tea mis tähendab chroot, ei oska aknahaldurit valida või otsid kohta kust linuxit tõmmata.
  • Muud operatsioonisüsteemid - kõik mis otseselt ei puuduta linuxit aga oleks kasulik alternatiivse operatsioonisüsteemi otsijal teada.
  • Pingviin.org - kui soovid meist rohkem teada saada. Siin ka muu info Pingviini kohta.