Estobuntu lähtekood

Allikas: Pingviini viki

Tööriistad

Estobuntu kasutab versioonihalduseks Bazaari, seega kõigepealt pead paigaldama selle (kui sul seda veel pole). Estobuntus või Ubuntus piisab "bzr" nimelise paki paigaldamisest (sudo apt-get install bzr). Lisaks soovitan Bazaarile QBzr nimelist graafilist liidest. Ka see on Estobuntus (ja Ubuntus) olemas "qbzr" pakina (Gnome'i jaoks pakett bzr-gtk ja käsud algavad q asemel g-ga).

Estobuntu kood

NB: järgnev oletab, et sa oled huvitatud "trunk" harudest. Nendes harudes käib arendustegevus järgmiseks versiooniks. Kui soovid saada vanemate versioonide koodi, siis asenda trunk vastava versiooni nimega (nt precise).

bzr branch http://estobuntu.itcollege.ee/bzr/estobuntu/trunk

Arendajana:

bzr checkout bzr+ssh://estobuntu.itcollege.ee/koodivaramu/estobuntu/trunk

Ajaloolised Estobuntu koodipuu harud leiab http://estobuntu.itcollege.ee/bzr/estobuntu-vana/tools/trunk ja bzr+ssh://estobuntu.itcollege.ee/koodivaramu/estobuntu-vana/tools/trunk alt. Kogu koodi saamiseks käivitada skript tools/eb-update-all (vt pakettide nimekirja täpsemalt estobuntu vana paketipuu alt), koodipuud on mõistlik viidata Launchpadi peegli vahendusel: http://bazaar.launchpad.net/~estobuntu/estobuntu/trunk/files