Pingviin.org tänud

Allikas: Pingviini viki


Sellele lehele olen otsustanud kokku koguda kõigi kasutajate andmed, kelle abiga on Pingviini foorum ja portaal selline nagu ta hetkel on. Paljud kasutajad on andnud oma panuse ja kahjuks ei jõua ma kõiki isiklikult ka tänada. Siin välja toodud kasutajad on kirja pandud vastavalt sellele, kuidas nad meelde tulid. Kui Teid ei ole siin nimekirjas - siis palun ärge solvuge - paljudel juhtudel võtab mul aega, et meelde tuletada, kes mida tegi.

vih

Kasutaja vihi suurimaks panuseks tuleb kindlasti lugeda foorumi ja portaali reeglite valmistamist. Lisaks muidu aktiivne moderaator.

v6sa

Mitmetel juhtudel aidanud serveriga seoses. Lisaks sellele valmistanud ka Pingviinile ühe uue logo ja aidanud välimust muuta.

sander85

Aktiivne moderaator ja IRC kanali (#pingviin) looja. Aidanud luua mitmeid portaali mooduleid (IRC moodul vast kõigile kõige paremini tuntud) ja portinud ümber Pingviinile valmistatud unikaalse teema Php Nukelt phpBB Plusile.

Mefistofeles

Kõiki neid asju ei jõuagi kirja lihtsalt panna, mida ta teinud on. Nii Php Nuke erinevate moodulite seadistamine kui ka sama asi nüüd phpBB Plusil.

pacho

Pingviini Viki isa, kui nii võib öelda. Ilma temata poleks Pingviini Vikit arvatavasti sellisel kujul küll olemas.

Margus723

Lõi Pingviini Webile uue uudiste kategooriate ikoonide teema.

AlienDontBoogie

Lõi Pingviini Webile lõpuks mitu oma bännerit, mis võimaldab nüüd portaali ka teistes portaalides tutvustada.