GPL litsentsi sektsioon 2, alamlõik b sätestab:
<nowiki>Te peate andma kõigile kolmandatele osapooltele selle Litsentsi tingimustekohaselt Litsentsi tervikuna igasugusele teosele, mida Te levitate võiavalikustate, mis tervikuna või osaliselt sisaldab Programmi või põhineb Programmil või selle osal.</nowiki> Kõik kolmandad osapooled tähendab kõiki. Kuid te ei pea tegema midagi füsilist nende jaoks. Ehk Teie litsenseerite oma muudetud programmmi vastavalt GPL Litsentsi tingimustele ja nemad saavad litsentsi TeilTeilt.
[http://www.gnu.org/licenses/gpl-faq.html#TheGPLSaysModifiedVersions originaal]
==Kas ma pean nõudma autoriõigusi oma muudetud GPL programmile?==
Ei. Te ei pea nõudma oma programmile mingeid autoriõiguseid. Samas paljudes riikides antakse autoriõigus automaatselt. Seega, kui Te ei soovi, et Teie muudatustele laieneks autoriõigus, siis peate ta avaldama [[Avalik Omand]]ina (Public Domain).
Samas - vahet pole, kas Teil on autoriõigus oma muudatustele või mitte, Te peate oma muudetud versiooni ikka avaldama GPL Litsentsi all.
[http://www.gnu.org/licenses/gpl-faq.html#RequiredToClaimCopyright originaal]
==Kui programmis on seotud avaliku omandi tarkvara ja GPL tarkvara, kas ma võin siis võtta avaliku omandi tarkvara osa ja selle põhjal luua uue avaliku omandi tarkvara?==
Te võite seda teha, kui Te suudate täpselt eristada [[Avalik Omand]]i tarkvara GPL tarkvara osast. Kui kood on antud kasutada [[Avalik Omand]]ina, siis vahet pole, kus ta on, ta on ikka [[Avalik Omand]]