Arutelu:VLC

Allikas: Pingviini viki

Ei tea, kas peaks viitama, et see on tehtud ingliskeelse viki järgi?

Info on olemas ... nüüd peaks seda ilusamaks/loetavamaks tegema.

Viitama peaks ikka, eriti kui asi põhjalikult aluseks on. Kui aga rääkida artiklisisestest viitadest märksõnadele, siis soovitaks rohkem ikka viidata siin samas pingviini-vikis olevale materjalile. Isegi kui vastavaid artikleid veel pole, lähevad need tühjad lingid ka Eri:WantedPages alla loendisse ja säält saavad oskajad nõutumatele artiklitele tasapisi sisu luua. Ja need, kes eelistavad põhjalikumat infot võõrkeeles lugeda, ei vaja nagunii siinset materjali. WK 3. september 2009, kell 20:12 (UTC)

Ja veel, oma nime lisamiseks on vaja lisada 3 ning nime ja kuupäeva lisamiseks 4 tildet WK 3. september 2009, kell 20:15 (UTC)

Selge ... mudin siin siis veel natuke. Aga kas on mõtet teha selliseid tühje linke, millele on tegelikult eestikeelne Vikipeedia leht olemas? Näiteks DVD. kessu 4. september 2009, kell 14:23 (UTC)

Vikipeedia kell on küll vale ... praegu on kell hoopis 17.22 kessu 4. september 2009, kell 14:23 (UTC)

Vikides on enamasti kombeks välislingid koondada arikli lõpuossa Linkide sektsiooni ja sisemised asjad tekstis viidata. Ja viki kell pole vale, vaid UTC sääl lõpus tähistab niiöelda maailmaaega ehk universaalaega ehk Greenwichi aega. WK 4. september 2009, kell 18:05 (UTC)

Võibolla vale koht seda arutada, aga miks see maailmaaeg nii hea peaks olema ... suht segadusseajav ju. kessu 5. september 2009, kell 08:54 (UTC)

UTC-d kasutatakse ikka sellepärast, et viki on avatud süsteem, mida saab kasutada üle ilma. Pole põhjust eelistada üht konkreetset ajavööndit teistele. WK 5. september 2009, kell 09:04 (UTC)

Aga ikkagi ajab segadusse, milleks kellelegi selline ajaarvestus? Ja milleks siis üldse ajavööndid on? Aga heaküll kui asjad on nii seatud siis las ta olla. kessu 5. september 2009, kell 10:52 (UTC)

Ma jätsin need kohad tõlkimata, millest ma ei jaga. Muidu võib sealt kuratteabmis välja tulla. Aga on ta niimoodi lõikudeks jaotatult parem lugeda? Pealkirjade alla ma ei osanud seda jaotada ... või õigemini tundus narr pealkirja iga kahe lause jaoks teha. kessu 5. september 2009, kell 11:24 (UTC)